• Patrick Krog posted an update 9 months, 1 week ago

  همچنین در بخش مشاوره ما جزوه های زیست شناسی برای کنکور با تمام نکات را نیز آماده نموده ایم که از جزوه های مدرس برتری کشوری مهندس شاکری می باشد. معرفی برترین منابع به شما کمک می کند که با صرف زمان بهترین نتیجه را بگیرید. با توجه به تجربه ی چند سال گذشته ی ما، دریافته ایم که یکی از مهمترین بخش های معرفی منابع است. ما با بررسی کتب مختلف و همچنین جزوه های اساتید مختلف بهترین ها را پیشنهاد می کنیم تا در راه رسیدن به کنکور شما آسان تر شود. یکی دیگر از ویژگی های مهم مشاور کنکور این میباشد که به مسائل برنامه ریزی تحصیلی احاطه ی کامل داشته باشد.

  اگر برای رسیدن به هدفت راه درست رو انتخاب کنی بدون شک میتونی موفق بشی و نتایج عالی کسب کنی . مشاوره اولیه ما به صورت #رایگان خواهد بود و همکاران ما شبانه روز پاسخگوی سوالات شما هستند. ضمن اینکه در مشاوره پشتیبان ویژه خواهید داشت و کاملا شما شاهد موفقیت و پیشرفت خواهید بود. راهنمای مطالعه زیست کنکور – صفرتا صد زیست شناسی کنکور وقتی در مورد کنکور و… به راحتی وقت مشاوره بگیریدهمه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.

  به دست آوردن درصد مورد نیاز دانشگاه هدفتان ،پیروزی واقعی است – هر امتیاز اضافی در بالای آن مطلوب است … اما به یاد داشته باشید که این ها فقط قاشق مربا خوری روی کیک هستند. امید است سایر مشاورین تحصیلی نیز با الهام از تجربه پیروزی ها و شکست های این شش مشاور مطرح تحصیلی راه موفقیت خود و دانش آموزانشان را هموارتر سازند تا جامعه ای پویاتر ، بهتر و موفقتر داشته باشیم. اغلب این رتبه های برتر ؛ جلسات انگیزشی بسیار خوب ، برنامه درسی حساب شده منطبق با آزمون های آزمایشی را برگ های برنده این مشاور تحصیلی می دانند. نظرسنجی ها نشان می دهد که حاصل تلاش این مشاور تحصیلی، کسب چند رتبه دو رقمی و سه رقمی و چندین قبولی در رشته های خوب دانشگاههای تهران است. 7- بعضی از سؤالات آزمون ها بدون هیچ توجیه علمی ای از سطح تستهای سراسری سخت تر است که هم اعتماد بنفس دانش آموزان را کاهش می دهد و هم باعث می شود بچه ها تصور کنند آنچه که تاکنون مطالعه کرده اند بیفایده بوده است. آموزشگاه سی رنگ هر ساله در راستای تحقق اصل سی ام قانون اساسی (برقراری عدالت آموزشی، فرصت برابر و تحصیلات رایگان برای همه) هنرجویان بسیاری را بورسیه تحصیلی می نماید.

  اما متأسفانه برخی از مشاوران تحصیلی قدیمی که سالها تجربه مشاوره در کنکور را دارند ، به همان تجربه و رزومه چندین ساله راضی هستند و بر این اساس خود را بهترین مشاور تحصیلی کشور می دانند. در حالی که روش های تدریس و مشاوره اولیه به طور مداوم در حال به روز شدن است ، هر روز تکنیک های جدید آموزشی در سراسر جهان ارائه می شود. بنابراین ، ملاک بعدی برای انتخاب یک مشاور علمی خوب ، داشتن تجربه گسترده همراه با دانش فنون مدرن مشاوره تحصیلی است. آزمون ورود به دانشگاه که در ایران تحت عنوان کنکور شناخته شده است یکی از مراحل تاثیر گذار و تعیین کننده در زندگی دانش آموزان محسوب می شود. گذر با موفقیت از این آزمون نیازمند برنامه ریزی دقیق و پشتکار بالاست اما آنچه که بیشتر افراد به آن توجه نمی کنند مدیریت استرسی است که در این شرایط گریبان گیر دانش آموزان است . در میان رشته های مختلفی که در دبیرستان تدریس می شود ، دروس رشته تجربی از اهمیت و پیچیدگی خاصی برخوردار است و به همین دلیل کمک گرفتن از متخصص برای گذر درست از این مرحله از اهمیت بالایی پیدا می کند.

  لازم است برای فعالیت در سامانه آقااجازه شماره همراه شما تایید گردد، به دلیل آنکه شما خارج از ایران هستید، برای اینکار می توانید از طریف شماره همراه زیر از طریق واتساپ پیامی به پشتیبانی ارسال نمایید تا شماره شما تایید گردد. برای دریافت و اطلاعات بیشتر بسته های مشاوره لیموترش اینجا کلیک کنیدیا با شماره ۰۹۱۲۰۵۷۹۲۱۲ تماس حاصل فرمایید. کلینیک روان آرام با دارا بودن جمعی از مشاوران خبره، اساتید دانشگاه و درمانگران مفتخر است در خدمت شما عزیزان باشد.

  لازم به ذکر است که علاوه بر مسائل درسی، میتوانند در رابطه با مشکلات مربوط به روح و روان داوطلبان و دانش آموزان به آنها کمک می کنند. مشاوران سایت کنکور، در سالهای اخیر در کنکور شرکت کرده و رتبه برتر کنکور شده اند. به همین دلیل تمامی راهکارها و برنامه هایشان در حد حرف نبوده و نتیجه قطعی دارد. این مشاوران، قابل مقایسه با مشاورین دیگری که به واسطه تبلیغات اسم در کرده، نیستند. این مشاوران اشباع شده، به دلیل تبلیغات زیادی که پیرامونشان میشود، شاگردان زیادی جذب کرده و وقت چندانی نمیتوانند برای دانش آموزان بگذارند. با توجه به تغییرات دروس و سختی آزمونهای سالهای اخیر، تجارب مشاوری که خود در همین شرایط دشوار و پیچیده آزمون داده و رتبه برتر شده با مشاوری که حتی یک تست هم نزده، زمین تا آسمان است.

  امروزه افراد زیادی هستند که فارغ از رشته تحصیلی، خود را به عنوان مشاور تحصیلی و مشاور کنکور معرفی می کنند! اما باید بدانید که همه توانایی مشاوره دادن به داوطلبان کنکور را ندارند و فقط کسی که ویژگی های زیر را دارد می تواند راهنمای خوبی باشد. برای این که انتخاب یک مشاور تحصیلی در زمینه کنکور، باید به نکات مهمی توجه شود تا در این مرحله ی حساس به خوبی نتیجه حاصل شود.

  در این مقاله سعی می کنیم در مورد ویژگی ها و وظایف یک مشاور تحصیلی کنکور بیان کنیم. نظرسنجی های صورت گرفته نشان می دهد که اغلب رتبه های برتر این مشاور تحصیلی را رتبه های سه رقمی تشکیل می دهند هرچند تعدادی از شاگردان او موفق به کسب رتبه های دو رقمی نیز شده اند. مهندس پوردستمالچی از اوایل دهه هشتاد شمسی فعالیت خود را در زمینه مشاوره تحصیلی آغاز کرده است. او بعد از مدتی با حضور در برنامه گزینه دو که آن سالها تنها برنامه کنکوری پخش شده از صدا و سیما بود خود را به جامعه کنکوری ها معرفی کرد.

  تمامی تراکنش های مالی این سایت زیر نظر سایت کنکور انجام میشود و تسویه حساب با مشاورین عزیز، بعد از برگزاری جلسه مشاوره شما، انجام خواهد شد. کارنامه های کنکور هر مشاور، به طور مستقیم توسط ما و با اجازه مشاور، از سایت سنجش برداشته شده است. کارتهای دانشجویی هر مشاور نیز جهت اطمینان خاطر دانش آموزان عزیز، در صفحه هر مشاور آورده شده است. شناخت درست از وظایف مشاور کنکور تجربی به شما در پیدا کردن مشاور خوب کمک می کند. بهترین مشاور کنکور کنکور مجموعه مهارت های متنوعی دارندکه به آنها امکان همکاری با معلمان ، سرپرستان و والدین را در تمام سطوح آموزش می دهد.

  سایت کنکور، بستری را ایجاد کرده که در آن رتبه های برتر کنکور به راحتی به فعالیت بپردازند و دانش آموزان نیز با خیال راحت بین تعداد زیادی رتبه برتر کنکور، مشاور مورد نظر خود را انتخاب کنند. مرکز مشاوره کنکور در غرب تهران ، یکی دیگر از وظایف مشاوره کنکور معرفی نمودن منابع آزمون ها ، کتاب های کمک آموزشی ، شرکت در آزمون های آزمایشی ، تهیه نمودن جزوه های خوب ، روش تست زنی در آزمون و… از دیگر وظایف بسیار مهم مشاوره کنکور پیگیری نمودن مستمر روزانه و اندازه پیشرفت نمودن در سال تحصیلی دانش آموز است . برای تماس با مرکز مشاوره کنکور در غرب تهران می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس حاصل فرمائید . مشاور کنکور در صادقیه ، با شروع سال تحصیلی جدید برنامه ریزی دانش آموزان در راستای موفقیتشان در کنکور جدی تر می شود . برخی از افراد خودشان اقدام به برنامه ریزی و درس خواندن می نمایند و برخی دیگر دوست دارند که از یک مشاوره کنکور کمک بگیرند تا نتایج بهتری را کسب نمایند .

  به عبارتی یک مشاور کنکور ابتدا باید اطلاعاتی از دانش آموز داشته باشد سپس با تحلیل صحیح و لحاظ کردن تمام این اطلاعات تصمیمی در خور و نتیجه بخش اتخاذ کند و نتیجه موفقیت آمیزی به دانش آموز بدهد. این اطلاعات می تواند شامل حالات و علایق دانشجویی، شرایط خانوادگی و شرایط آموزشی باشد. بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکور، به دلیل نداشتن برنامه ریزی و نداشتن مشاور خوب در سال کنکور، دچار آسیب های فراوانی می شوند. آنها حتی علی رغم تلاش هایی که میکنند، نتیجه ی دلخواهشان را نمیگیرند که باعث نارضایتی انها می شود. همچنین خیلی از خانواده ها به دنبال یک مشاور کنکور خوب و قابل اطمینان هستند و به دلیل آینده ی فرزندانشان به سادگی به هر مشاوری اعتماد نمیکنند. برای کسب مشاوره تخصصی، آشنایی بیشتر با پکیج های کنکوری و برنامه ریزی با ما در تماس باشید.

  و اینکه برای مثال باید به شما بگوید که در روز بیش از سه درس را بخوانید نه اینکه یک روز پشت سر هم وقت بگذارید روی یک درس که اینکار باز هم بسیار اشتباست و متاسفانه برخی مشاوران معتقد هستند اگر یک درس را پشت سر هم بخوانید بهتر یاد میگیرید. منظورمان از خدمات بیش از حد این است که یک مشاور به طور میانگین نباید هفته ای بیشتر از 7 ساعت وقت شما را بگیرد. زیرا در غیر اینصورت دارد بی دلیل زیاد با شما حرف می زد و باعث گرفتن وقت شما خواهد شد!

Buckeye Broadband Toledo Proud