• Lynch Hess posted an update 7 months, 3 weeks ago

  اسپیکان بیش از ۱۰ سال است که با دستاوردها و عملکرد بسیار درخشان در حال برگزاری کلاس زبان فرانسه مطابق با متد سفارت میباشد که در ادامه با نحوه عملکرد بهترین آموزشگاه زبان فرانسه تهران بیشتر آشنا خواهید شد. همان طور که گفته شد یکی از بهترین زمان‌های آموزش زبان فرانسه کودکان دوران کودکی است. در این دوران، کودکان می‌توانند بدون لهجه زبان فرانسه را یاد گرفته و صحبت کنند. در واقع برای شروع یادگیری زبان دوم، یادگیری و آموزش فرانسوی برای کودکان بهترین انتخاب است. با ثبت نام در این کلاس‌ها می‌توانید استعداد‌های او را کشف کرده و دید او را نسبت به جهان گسترش دهید.

  در ضمن من هم Reflets رو پیشنهاد میکنم خودم قسمت هاییش رو خوندم، یکی از بهترین مراجع و متدهای آموزش فرانسه هست. برای فرانسوی هم تا اونجایی که من دیده بودم 3 سطح از مبتدی تا پیشرفته داشت. من خودم از یکی دو تا آموزش زبانش استفاده کردم، برای شروع مکالمه خیلی خوبه و مزیت بزرگی که داره اینه که هر جایی می تونید با موبایل یا پلیرتون گوش بدید.

  به گفته مجله بلومبرگ و بر طبق تحقیقی در سال 2011 زبان فرانسه سومین زبان مفید و کاربردی در دنیای تجارت (بعد از انگلیسی و چینی ماندارین) است. زبان فرانسه (le français) یکی از زبان های رومی از خانواده هندی اروپایی است. این زبان مشابه زبان هایی مثل ایتالیایی، پرتقالی، اسپانیایی، رومانیایی و برخی زبان های دیگر از زبان لاتین محاوره ای در امپراطوری روم نشات گرفته است. با توجه به رشد زبان فرانسه در سرزمین گل ها این زبان تا حدی ترکیب زبان های گل (به ویژه شمال سرزمین گل ها) و رومی به شمار می رود. زبان فرانسه از نزدیک ترین زبان به خانواده زبان های اوییل در اروپا به شمار می رود.

  ارسال هایی با این مضمون بدون اطلاع به کاربر مربوطه حذف خواهند شد. فعالیتم در طول چند سال گذشته، در موسسه مهاجرتی گوتوتی آر، در راستای تولید محتوای تخصصی مهاجرت در زمینه‌های مختلف مانند تحصیل در خارج از کشور، مهاجرت و مفاهیم اولیه این موضوعات بوده است. همچنین سابقه تولید محتوای تخصصی مرتبط با مسائل حقوقی و مالی را نیز در کارنامه خود دارم.

  آموزشگاه زبان سُرور آماده اعطای نمایندگی به تمامی استان ها کشور می باشد. کلاس فرانسه در تهران قصد یادگیری زبان انگلیسی به منظور مهاجرت ، موفقیت در کسب و کار و تجارت خودتان ، موفقیت تحصیلی و یا گرفتن مدارک بین المللی همچون ایلتس IELTS و … آموزش زبان دانمارکی از مبتدی تا پیشرفته توسط مجرب ترین اساتید دانمارکی ایران … تقویت سطح عمومی زبان فرانسه کودکان برای ورود به دوره های نوجوانان.

  به‌طور قابل‌ملاحظه‌ای فرانسوی‌ها مشتاق‌اند که با مهاجرین به زبان فرانسه صحبت کنند. بسیاری از کالج‌های زبان در فرانسه دوره‌های زبان فرانسوی را در سطوح مبتدی، متوسط ​​و پیشرفته ارائه می‌دهند که دارای طیف وسیعی از شهریه است. همچنین فرصت بیشتری برای یافتن راه‌های رایگان برای یادگیری زبان فرانسه وجود دارد، به‌عنوان‌مثال، تبادل زبان با یک تبعه فرانسوی که می‌خواهد زبان شما را بیاموزد یا شرکت در کلاس‌های آنلاین زبان فرانسوی.

  همچنین مدرسه تابستانی ACCORD Saint Nicolas در برنامه‌های اقامتی برای دوره‌های تابستانی زبان فرانسه در پاریس از جوانان ۱۲ تا ۱۷ ساله استقبال می‌کند. ACCORD به دلیل کیفیت دوره‌های تخصصی خود مانند فرانسوی در تجارت و فرانسوی در حقوق شناخته می‌شود. این کالج مخصوص یادگیری زبان فرانسوی برای مدیران و متخصصان (دیپلمات‌ها، پزشکان، مهندسین …) است. “خانم دکتر سجادی عزیز، نمی دونم چطور برای کمکی که به من در یادگیری زبان فرانسه کردید تشکر کنم. براتون بهترین هارو آرزو دارم دوست و معلم عزیزم.” تدریس توسط دکتر گودرزی دکترای آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه نیویورک با 23 سال سابقه تدریس در سطوح مختلف دانشگاهی و آموزشگاهی … فرانسه کشوری مناسب برای کار و تحصیل است که افراد زیادی متقاضی مهاجرت به این کشور هستند.

  روش های آموزش، نمودار آموزشی و تمامی فعالیت های اداری و آموزشی آموزشگاه زبان سُرور به طور کامل بر اساس سیستم آموزش زبان انتشارات زبان های خارجی دانشگاه آکسفورد انگلستان می باشد. ما در بخش آموزش زبان به طور کامل بر طبق الگو و نمودار آموزشی CEF دانشگاه آکسفورد فعالیت می نماییم و از تمامی کتاب های آموزش زبان انگلیسی اُرجینال انتشارات زبان های خارجی دانشگاه آکسفورد انگلستان استفاده می کنیم. این یکی از اصول سبک آموزشی نوینی است که در دوره «Perfectionnement des Professeurs» در دانشگاه CLA فرانسه به اساتید برتر زبان فرانسه آموزش داده می شود. خانم دکتر سجادی در سال ۲۰۱۰ به هزینه و دعوت سفارت فرانسه در تهران در این دوره تخصصی شرکت کرده و شیوه های برتر آموزشی زبان فرانسه را به ایران آوردند. آموزش زبان آلمانی – آموزشگاه زبان دوره کودکان – آموزشگاه زبان دوره بزرگسالان – آموزش زبان – آموزشگاه زبان از مبتدی تا پی… آموزش زبان دوره کودکان – آیلتس – آموزش زبان – آموزشگاه زبان از مبتدی تا پیشرفته – آموزشگاه زبان دوره بزرگسالان – آموزش ز…

  کلاس گویش عربی شامل 4 ترم و قواعد عربی شامل 4 ترم مقدماتی و 4 ترم پیشرفته می باشد. موسسه راوندی (علامه قطب راوندی) هم احتمالا اساتید خوبی داره.چون یکی از دوستام که ادبیات فرانسه می خوندمی گفت آقای راوندی (مدیر موسسه)خودش مترجم سفیر فرانسه بوده. سلام محمد ممنون از همراهی شما با خونواده گوتوتی‌آر، دوست عزیز از توجه و دقت شما بینهایت سپاسگزاریم. سلام مونیکا عزیز ممنون از همراهی شما با خونواده گوتوتی‌آر، دوست عزیز از توجه و دقت شما بینهایت سپاسگزاریم. Alliance Françaises که بخشی از بنیاد Alliance Française بوده و وابسته به سفارت فرانسه هستند.

  بسته به سطح مهارت زبانی شما، کلاس‌های کالج زبان فرانسه متفاوت است. همچنین منابع مختلفی برای یادگیری آنلاین زبان فرانسه از طریق برنامه‌های تلفن همراه، نرم‌افزارهای کامپیوتری و دوره‌های آنلاین فرانسوی وجود دارد. برای یادگیری هر زبان جدیدی ابتدا باید تعیین سطح شوید تا مشخص شود که آموزش شما از چه سطحی باید آغاز گردد. همان‌طور که گفتیم آموزش زبان فرانسوی برای کودکان در سه سطح مختلف پایه، متوسطه و پیشرفته انجام می‌شود که هر کدام از این سطوح 2 ترم را شامل می‌شوند. اینکه هر ترم چند جلسه باشد به توانایی یادگیری فرزند شما بستگی دارد.

Buckeye Broadband Toledo Proud