• Middleton Loft posted an update 2 months, 3 weeks ago

  Smoothie vyrobené z ovoce může být jednoduchým způsobem, jak do těla dostat základní živiny. Vyrobit si vlastní smoothie je nejlepší způsob, jak zjistit, co přesně bylo do každého z nich. Vše, co potřebujete, je mixér, ovoce a základ, jako je voda, mléko nebo jogurt . Vyrobit si vlastní zeleninové smoothie, může zabránit plýtvání ovocem a poskytnout výhody, které vám pomohou zůstat na správné cestě k dobrému zdraví.

  Multivitaminy a Minerály

  Existuje šest druhů ovoce, které mohou obsahovat vitamíny a minerály.

  Vitamín C, draslík a kyselina listová jsou bohaté na citrusové plody, jako jsou grapefruity, pomeranče a mandarinky. Vitamin C posiluje váš imunitní systém a pomáhá syntetizovat kolagen, který je nezbytný pro stavbu vašeho těla. Draslík je dobrý pro vaše srdce a pomáhá udržovat normální krevní tlak. Folát je dobrý pro zdravé buňky.

  Skupina bobule zahrnuje borůvky (jahody), ostružiny, maliny a brusinky a také hrozny . Mají vysoký obsah antioxidantů, které snižují zánět, a fytonutrientů, které bojují s nemocemi.

  Mezi tropické ovoce patří papája, kiwi, ananas, avokádo, kokos, granátová jablka, banány a mango. Tyto plody poskytují vitamín C a draslík, stejně jako folát, mangan a folát. To pomáhá udržovat zdravé kosti, hladinu cukru v krvi a nervy.

  Mezi nejběžnější peckovice patří třešně, meruňky stejně jako broskve, švestky a dokonce i broskve. Dodávají beta karoten, draslík a vitamín C. Beta karoten pomáhá vašemu zraku a správnému fungování imunitního systému.

  Jablečné plody jsou kombinací hrušek a jablek, které obě obsahují vitamín C. Tam je několik druhů melounu: vodní meloun, recepty na smoothie , medovice a casaba. Všechny obsahují dostatečné množství vitamínu A.

  Vláknina

  Pití smoothie recept vám může pomoci splnit doporučený příjem vlákniny, což je 25 g pro ženy a 38 g pro muži. V jedné porci ovoce se nacházejí dva až čtyři gramy vlákniny. Nejvyšší množství vlákniny obsahují ostružiny, hrušky, jablka a hrušky. Rozpustná vláknina v ovoci zpomaluje trávení, může snižovat hladinu cukru v krvi a snižovat cholesterol.

  Smoothie Základní

  Když si připravíte vlastní smoothie, můžete vyberte si základ podle svého výběru. Pro ​​zvětšení objemu můžete do ovoce přidat vodu, mléko (kravské, sójové nebo jogurtové). Máte mnoho možností pro zdravější alternativy, jako je voda, nízkotučné mléko a nízkotučný jogurt. Ty dodají ovoci chuť a živiny, ale ne mnoho kalorií. Voda dodá vašemu tělu tekutiny, které potřebuje k transportu živin a metabolismu . Nízkotučné mléčné výrobky poskytují vápník a vitamín A, které udrží vaše kosti silné .

  Smoothie Mix Rady

  Pokud se snažíte zhubnout nebo si udržet zdravou váhu, recept na smoothie, může být použit jako alternativa k jídlo. Například pijte mléčné smoothie k snídani nebo pijte smoothie na bázi vody jako svačinu. Ovocné smoothie může být zdravým doplňkem jakéhokoli jídelního plánu, pokud budete mít kontrolu nad porcemi. Promluvte si se svým lékařem o tom, jak lze smoothies začlenit do vašeho jídelníčku.

Buckeye Broadband Toledo Proud