• Barrett Brennan posted an update 4 months ago

    برای قطع دارو به صورت تدریجی عمل کنید و آن را در فواصل زمانی مرتب کم نمایید. این کار از بروز عوارضی چون تشنج و آسیب های احتمالی ممانعت خواهد کرد. اگر بعد از خوردن مرتب دارو در طی چند هفته، شواهدی از بهبود حاصل نشد، به پزشک خود اطلاع دهید. این قرص مواد غیر فعالی را در خود دارد که ممکن است این مواد حساسیت های شدید را به دنبال داشته باشند. © تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به تیم چارگوشه است و هر گونه کپی برداری، غیر قانونی بوده و تحت پیگرد قرار خواهد گرفت. کلردیازپوکسید برای استفاده توسط افراد کمتر از ۶ سال مورد تأیید نیست.

    فلومازنیل باید با احتیاط مصرف شود زیرا ممکن است علائم ترک شدید در افراد وابسته به بنزودیازپین را تسریع کند. استفاده همزمان از کلردیازپوکساید و کلونازپام ممکن است عوارض جانبی مانند حالت خواب‌آلودگی، سرگیجه، پریشانی و مشکل در تمرکز را افزایش دهد. تاکنون در درمان بیماران دیابتی، تغییر قابل توجه در مشخصات قند خون بیمارانی که کلونازپام و سرترالین مصرف می‌کردند، مشاهده نشده است. به نظر می‌رسد در مقایسه با قرص آلپرازولام،کلونازپام گزینه درمانی بهتری برای بیماران دیابتی بوده است.

    قرص کلردیازپوکساید سبب مشکلات بینایی، خواب آلودگی و سرگیجه می گردد. بنابراین بهتر است در حین مصرف این دارو از کارهای دقیق چون رانندگی پرهیز شود. اگر داروهای سرفه اپیوئیدی(هیدروکودون، کدئین)، داروهای مسکن درد یا مواد مخدری چون ماری جوانا، الکل و … استفاده می کنید، در مورد مصرف قرص لیبریوم با پزشک مشورت کنید. برای از بین بردن نشانه های ترک الکل، قرص کلردیازپوکساید در دوز ۵۰ تا ۱۰۰ میلی گرم مصرف می شود و طبق صلاح دید پزشک ممکن است تا ۴۰۰ روز نیز مصرف گردد. قرص کلردیازپوکساید درمانی کوتاه مدت برای مشکلات اضطراب است.

Buckeye Broadband Toledo Proud